בניית תארים - עשה זאת בעצמך???

 

אם תכנסו למנוע החיפוש גוגל ותקישו את הצירוף "בניית אתרים" תראו לא מעט תוצאות.חלק מהחברות המציעות פתרונות של בניית אתרים יציאו לכם תשתיות של בניית אתרים באופן עצמאי ויבטיחו לכם - תמורת מחיר ממש אטרקטיבי - אופציה לקנות את הפואמט ולבנות לבד אתר. זה נשמע אטרקטיבי בעיקר כאשר עושים השוואת מחירים בין חברות בניית אתרים מקצועיות לבין חברות המציעות בניית אתרים לבד. יש פער של עשרות ואולי אף מאות אחוזים. אז אם אתם שואלים את עצמכם למה לא לבחור באופציה הזולה והכל כך פשוטה של "בניית אתרים לבד"? התשובה היא כל כך פשוטה - כי אי אפשר לבנות לבד אתרים! אנשים שקונים פורמט של בניית אתרים ומתחילים לעבוד עליו לבד הם בדיוק כמו הבנות שקונות שידות באיקאה ויושבות עם דף ההוראות וכל הבברגים הקטנים ולא יודעות מה לעשות עם עצמן יום שלם. מכירים את האנשים שרואים רהיט יפה באיקאה וחוזרים הביתה עם קרטון מלא ברגים שלא מובן לאף אחד מה עושים עם מה? ככה זה עובד עם בניית אתרים לבד. רק שיש הבדל.

 

בעוד רכישת מדפים באיקאה היא חשובה לכם בעיקר לצרכים אסתטיים, בניית אתרים הוא הבסיס לפעילות מסחרית ענפה של העסק. כל יום שעובר ואין לכם אתר אינטרנט פעיל ברשת המקומית הוא יום מבוזבז! עוד לפני שנכנס כאן לחשיבות של בניית אתרים מקצועיים, איכותיים ומקודמים במנוע החיפוש - חשוב שתבינו כי הזמן לא פועל לטובתכם. אם יש לכם סלון כלות או שאתם חברה שמעניקה שירותי שמרטפות לחיות מחמד בזמן שבעלי הבית נוסעים לחופש, לא משנה מה הוא תחום ההתמחות שלכם - הגולשים בבית מחפשים אתכם. מיליוני גולשים נכנסים לאינטרנט מידי יום ומחפשים אחר מידע רלוונטי: הם מקישים צירופים כגון: "סלון כלות", "תסרוקת כלות" ועוד. אם האתר שלכם לא נמצא זמין ברשת (כי אתם עדיין יושבים ומנסים לפענח את ההוראות אשר מתורגמות משוודית) מנוע החיפוש לא יודע על קיומכם והוא פשוטמפנה את הגולשים אל האתרים המתחרים שלכם. כל יום שעובר אתם מפסידים חשיפה בפני כמות עצומה של לקוחות אופציונאליים. אז עכשיו תחשבו לבד: האם כדאי לבנות אתר באופן עצמאי בזמנכם החופשי או שכדאי לפנות לחברהמקצועית אשר "תתקתק" לכם אתר חדש "צ'יק צ'ק"?


אז כפי שצויין תחילה, מי שאין לו ניסיון בבניית אתרים לא יכול לבנות אתרים! מאוד פשוט. בניית אתרים זה לא איזשהו פאזל לילדים ולא מתכון פשוט לבשלנים מתחילים. בניית אתרים זה עסק רציני בו מועסקים מיטב אנשי התחום, אנשים בעלי השכלה וידע מעשי מרובה, החל ממעצבי אתרים גרפיים, דרך מתכנתים, וכולל מפיקי תכנים. בנית אתרים כיום, בעידן של ריבוי אתרים ברשת ותחרות אגרסיבית בין האתרים על ליבם ועל ארנקם של הצרכנים, היא משימה מורכבת הדורשת ידע וניסיון רב בתחום של קידום אתרים במנועי חיפוש וחלק גדול מקידום אתרים מוצלח מתחיל כבר בתכנון האתר, היינו בשלבי בניית אתרים ראשונית, בתכנון ממשק משתמש, בחירת התכנים הראשיים לאתר, העלאתקבצים ועוד.